Sine musika nula vita!!!Sine vita nula musika!!!

Říjen 2007

Zajímavá místa v Africe

30. října 2007 v 14:59 Mapy
Z této mapy lze vyčíst jen jedno-zajímavá místa Afriky.Nejsou tam sice nasané názvy,ale to nevadí.Stačí mít jenom vytisklou tuto mapu,buzolu,pevné boty-a můžete vyrazit :-)

Politická mapa Afriky

30. října 2007 v 12:52 Mapy
oooooooooo Tohle je politická mapa afriky-není moc kvalitní,ale státy jsou každý pojmenovaný a mají uvedená svá hlavní města

Puzzle-Amerika

30. října 2007 v 12:49 Mapy
Doprovodný obrázekPuzzle-Amerika i s vlajkami příslušných amerických zemí

Jižní Amerika

30. října 2007 v 11:55 Mapy
mapa Jižní AmerikyA máme tu další mapu-tentokrát to je jižní Amerika.

Politická mapa Ameriky

30. října 2007 v 11:52 Mapy
Tahle mapa Ameriky je fakt přehledná a politická,pač je každý stát je odlišený jinou barvou.

USA-barevná

30. října 2007 v 11:50 Mapy
Tato mapka USA je pěkně barevná a slouží jakko podložka na stůl(pokud vám to vezme tiskárna:-))

Severní Amerika-pohled z vesmíru

30. října 2007 v 11:47 Mapy
Sice malinký,ale kvalitní pohled z vesmíru na severní Ameriku

Tragédie

19. října 2007 v 11:54 Vtipy
"Včera mi utekla žena a ztratil se mi pes!" "To je tragédie." "To je, takovýho psa už neseženu."

Spor o hodnotě

19. října 2007 v 11:54 Vtipy
Jeden kněz řekl Rabimu: "Bůh je vlastně zloděj, neboť je psáno, jak nechal upadnout Adama do hlubokého spánku, ukradl mu žebro a stvořil z něj Evu." A dostalo se mu odpovědi: "Tuto noc se k nám vloupal zloděj, vzal si stříbrný pohár a místo něj nám nechal zlatý. Co tomu říkáte?" "Ten Vás neokradl," řekl kněz, "ale obdaroval." "Totéž se stalo i Adamovi. Místo žebra, dostal něco mnohem cennějšího."

Šetrné sdělení

18. října 2007 v 11:56 Hádanky
Víte, jak má šestnáctiletá těhotná holka sdělit své matce, že je v tom? Přijde za ní a řekne: "Víš, babi, mám problém."

Vrchol trpělivosti

18. října 2007 v 11:54 Hádanky
Víte co je vrchol trpělivosti? Dívat se na kuří oko tak dlouho, až mrkne.

Tajemný pokoj

18. října 2007 v 11:53 Vtipy
Přijde pán do hotelu a zeptá se pana recepčního, jestli nemají nějaký volný pokoj. Pan recepční odpoví: "Máme, ale jen 13.pokoj a ono tam straší!" Pánovi to nevadí. Ubytuje se a v noci slyší: "Nejdřív Ti stáhnu kůži, pak Tě sním a tu kůži zahodím." Pán se lekne a uteče. Druhý den se tam ubytuje paní, ale když slyší: "Nejdřív Ti stáhnu kůži, pak Tě sním,a tu kůži zahodím," tak uteče. Třetí den se na třináctce ubytuje holčička. V noci jí zbudí divný hlas: "Nejdřív Ti stáhnu kůži, pak Tě sním a tu kůži zahodím." Rozsvítí a vidí trpaslíka, jak loupe banán!

Zajíc a kráva

18. října 2007 v 11:51 Vtipy
Zajíc takle jde a kouří, potká krávu. Kráva se ptá: "No teda zajíci, takovej malej a už kouří?!!" Zajíc odpoví: "No teda krávo, takhle velká a nenosí podprsenku?!!"

Odměna pro blázny

18. října 2007 v 11:50 Vtipy
Doktor řekne: "Když budete týden hodní, budete mít bazén." Blázni jsou týden jako andílci. Doktor všechny zvolá. První skočí do bazénu, umře. Druhý skočí, umře. Doktor řekne: "A když budete další tyden hodní, tak vám nechám připustit i vodu."

Ochotný pacient

18. října 2007 v 11:49 Vtipy
Při operaci: "Skalpel prosím! Sakra vy né, chlape, vy jste pacient, mluvím na sestru!"

Vězenˇská slušnost

18. října 2007 v 11:49 Vtipy
"A chovejte se tady slušně," radí dozorce novému vězni, "jinak budete vyloučen a já se postarám, aby vás nepřijali v žádném jiném kriminále v republice!"

Potřeba v lese

18. října 2007 v 11:48 Vtipy
Jde pán lesem a vidí tam za křovím dědulu, jak tlačí. Tak na něj volá: "Pane serete si na kšandy." "Cože?" "Serete si na kšandy." "Co?" Říkám dědo. že si serete na kšandy!" "Jo kšandy? Na ty já seru!"

Franta na ostrově

18. října 2007 v 8:56 Vtipy
Tak se jednou stalo, že Franta ztroskotal na opuštěném ostrově. Jak se tak snažil uživit, ulovil zlatou rybku. Slíbila mu splnit tři přání, když jí pustí a tak poroučel: "Hojnost jídla!" jako první přání. A druhé přání: "Překrásnou ženu." Ostrov se najednou naplnil ovocem, sítě byly plné ryb a pasti plné zvěře. A Fanda měl nakonec po boku Claudii Schiffer. Jsou spolu na ostrově už půl roku a každý den se pětkrát milují. Jenom Fanda začíná být nervózní. Za týden už to nevydrží, běží k moři a volá: "Zlatá rybko, splň mi třetí přání. Udělej mi z Claudie Lojzu, od nás ze Zlámaný Lhoty!" Stalo se a Franta našel na ostrově Lojzu místo Claudie. Franta se k němu rozběhne: "Ty vole, ty mi nebudeš ani věřit ale, já tu už půl roku spím s Claudií!"

Trenky

18. října 2007 v 8:54 Vtipy
Přijde běloch k vietnamcům a říká: "Sedmery trenky." Vietnamec na to: "Proč sedmery?" "No, pondělí, úterý středa.."
Přijde cikán a říká: "Čtvery trenky." Vietnamec: "Proč čtvery?" A cikán: "Jaro, léto, podzim,zima."

Kněz na dostizích

18. října 2007 v 8:42 Vtipy
Šel chlápek na závody koní. Když se před prvním závodem šel podívat k tabuli, na kterého koně by měl vsadit, zahlédl tam kněze, jak jednomu koni žehná. Řekl si, že by to mohlo něco znamenat, honem šel na koně vsadit a kůň samozřejmě vyhrál. Chlápek tedy sledoval kněze dalších pět závodů a docela příjemně na tom vydělal. Rozhodl se, že v posledním závodě vsadí všechny vyhrané peníze. Učinil tak. Závod začal dobře, ale pár desítek metrů před cílem se najednou vedoucí kůň zhroutil k zemi a byl na místě mrtvý. Chlápka to pěkně dožralo a běžel za tím knězem žádat vysvětlení. Ten pouze smutně zakýval hlavou a povídá: "No jo, s vámi nevěřícími je problém. Vy zkrátka nepoznáte rozdíl mezi požehnáním a posledním pomazáním!"